Dokumenty školy

Projekt_Kaufland

"Čerstvé hlavičky"

V Kauflande veríme, že rozhodujú činy. Kaufland je aktívnym a prospešným členom spoločnosti a záleží im na jej budúcnosti. Čerstvá a vyvážená strava je dôležitá pre zdravý vývoj detí a nesmie chýbať v ich v jedálničku. Najmä školáci potrebujú pre zdravé telo a myseľ hodnotovo vyvážené potraviny.

Vážení rodičia, milí žiaci,

čerstvé ovocie a zelenina zohrávajú významnú rolu v jedálničku každého človeka a majú veľký vplyv na vývoj detského organizmu. Zabezpečiť ich pravidelný prísun však nemusí byť pre každého rodiča jednoduché. Preto sa aj naša škola prihlásila do súťaže Čerstvé hlavičky“ a rozhodli sme sa zabojovať o zdravý balíček ovocia a zeleniny pre všetkých žiakov na celý školský rok 2022/2023.

Už od 28. apríla 2022 do 1 júna 2022 bude možné  na stránke   www.cerstvehlavicky.sk  hlasovať za našu školu. Hlasovať za školu je možné po zaregistrovaní sa, a to jedenkrát denne.

Každý deň môžete  škole odovzdať jeden hlas.

Prosíme, zahlasujte aj Vy za našu školu a podporte nás tak v súťaži o zdravé ovocie a zeleninu pre všetkých žiakov na celý budúci školský rok 2022/23.

Ďakujeme.

Ako prebieha hlasovanie a ako ho môžem podporiť?

• Hlasovanie bude prebiehať v termíne od 28. 4. 2022 do 1. 6. 2022 na stránke www.cerstvehlavicky.sk.
  • Návštevník, ktorý sa rozhodne zapojiť do hlasovania sa na stránke pri prvej návšteve zaregistruje.
  • Pokiaľ má už na stránke vytvorený účet, tak sa doň musí prihlásiť.
  • Pri registrácií má na výber z dvoch možností: cez Facebook alebo cez e-mail. Návštevník bude následne vyzvaný na zadanie telefónneho čísla, na ktoré bude zaslaná overovacia SMS s vygenerovaným kódom.
  • Po zadaní správneho kódu z SMS sa dokončí registrácia.
  • Po dokončení registrácie sa udelí hlas škole alebo škôlke, ktorú si návštevník zvolil pred zahájením registrácie.
  • Odoslaný hlas sa danej škole alebo škôlke ihneď pripočíta a poradie sa na stránke v reálnom čase upraví.
  • Návštevník môže hlasovať v jeden deň iba jedenkrát.