Dokumenty školy

35. výročie školy

1986 - 2021

História                                                                                                        Súčasnosť

V tomto školskom roku škola oslavuje 35. výročie otvorenia.  Za 35-ročné obdobie existencie našej školy, sa toho veľa zmenilo k lepšiemu. Zmenou prešla nielen budova školy, priestory školy, ale aj samotná koncepcia výchovnovzdelávacieho procesu. Sny o počítačovej triede sa už stali skutočnou realitou. Každý rok sa dejú zmeny aj v radoch zamestnancov školy. Niekto odíde a nahradí ho niekto nový. Čas sa zastaviť nedá a vývoj ide dopredu.

Dovoľujeme si Vás pozvať na prehliadku školy aspoň prostredníctvom prezentácií, kde sa dozviete niečo o histórii a súčasnosti našej školy, nuž prijmite naše pozvanie a presvedčte sa o tom, ako sa naša škola menila a, že naši žiaci majú naozaj modernú a peknú školu.

35_vyrocie_skoly_HISTORIA_SKOLY_1.ppsx

35_vyrocie_skoly_SUCASNOST_SKOLY_3.ppsx