ČERSTVÉ HLAVIČKY

Projekt - Čerstvé hlavičky

V Kauflande veríme, že rozhodujú činy. Záleží im na ľuďoch a prostredí, v ktorom pôsobia a ich budúcnosť im nie je ľahostajná. Pravidelná konzumácia ovocia a zeleniny je mimoriadne dôležitá pre zdravý vývoj detí. Predovšetkým školáci potrebujú pre zdravé telo a myseľ hodnotovo vyvážené potraviny. Preto sa Kaufland rozhodol opäť uskutočniť projekt Čerstvé hlavičky, vďaka ktorému môže každá základná škola na Slovensku získať od spoločnosti Kaufland prísun kvalitného a čerstvého ovocia a zeleniny. Pomôžu tak zvýšiť konzumáciu čerstvého ovocia a zeleniny u žiakov základných škôl a vplývať tak na zmenu ich stravovacích návykov.

Registrácia do projektu prebiehala do 21. 4. 2021.

Ako prebieha hlasovanie a ako ho môžem podporiť?

• Hlasovanie bude prebiehať v termíne od 13.5.2021 do 23.6.2021 na stránke www.cerstvehlavicky.sk.

• Návštevník, ktorý sa rozhodne zapojiť do hlasovania sa na stránke pri prvej návšteve zaregistruje.

• Pokiaľ má už na stránke vytvorený účet, tak sa doň musí prihlásiť. Registráciu alebo prihlásenie návštevník vykoná až po vybraní školy, ktorej chce dať svoj hlas.

• Pri registrácií má na výber z troch možností: cez Facebook, cez Google Account alebo cez e-mail.

• Návštevník bude následne vyzvaný na zadanie telefónneho čísla, na ktoré bude zaslaná overovacia SMS s vygenerovaným kódom.

• Po zadaní správneho kódu sa dokončí registrácia. Po dokončení registrácie sa udelí hlas škole, ktorú si návštevník zvolil pred zahájením registrácie. Odoslaný hlas sa danej škole ihneď pripočíta a poradie sa na stránke v reálnom čase upraví.

• Návštevník môže hlasovať za jeden deň iba jedenkrát.